Haber

Tekel saldırısında husumet başlatan kavgaya ait görüntüler ortaya çıktı

Esenyurt’ta 2.5 ay önce tekel bayisinde çıkan ve 2 kişinin hayatını kaybettiği kavgaya ait görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde, çıkan kargaşada hayatını kaybeden Yunus Emre Erzen’in Servet Özer’i bacağından vurduğu anlar yaşandı.

Geçtiğimiz hafta İstanbul Esenyurt’ta şahıs şirketine yönelik saldırı infial yarattı. İnhisar bayisine gelen saldırganlar, tartıştıkları kişilerin üzerine kurşun yağdırdı. Olayda 20 yaşındaki Batuhan Bayındır (20) ve Yunus Emre Erzen (24) hayatını kaybederken Yusuf Erzen (21) ağır yaralandı.

Saldırganlar olayın ardından yakalanırken, iddiaya ilişkin yeni bir gelişme yaşandı. Tıpkı yaklaşık 2.5 ay önce tekel bayisinde yaşanan arbedenin olduğu gibi görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde inhisar bayisine gelen Murat Özer ve Servet Özer’in hayatlarını kaybeden Yunus Emre Erzen ve Mehmet Erzen ile tartıştığı görüldü. Tartışma kısa sürede tartışmaya dönüşürken, Yunus Emre Erzen’in Servet Özer’i tabancayla bacağından vurduğu anlar kameraya yansıdı. Bu sırada tekel bayisinde bulunan baba Cantürk Erzen, Servet Özer’i sakatlayarak dışarı atar.

kabaduz-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu